• زنجان، خیابان جمهوری، بالاتر از دانش سرا، پلاک 52

سردخانه داری یا ساخت سردخانه، یک سرمایه گذاری است نه هزینه

این بدان معناست که شخصی که تصمیم به ساخت سردخانه می گیرد در اصل یک سرمایه گذاری انجام می دهد. شخص سرمایه گذار احتیاج به مشخص بودن مسیر سرمایه گذاری خود دارد. او نیاز دارد بداند دقیقا میزان سرمایه گذاریش چقدر است و از آن مهمتر این است که مدت زمان بازگشت این سرمایه چقدر می باشد تا بتواند تصمیم نهایی را برای سرمایه گذاری یا حتی عدم سرمایه گذاری بگیرد.

تمام این اتفاقات و فرآیندها مستقیما با میزان ریالی سرمایه گذاری رابطه مستقیم دارد. این موضوع عملا یعنی اینکه اگر شما به عنوان سرمایه دار از میزان هزینه ساخت سردخانه اطلاع داشته باشید می توانید خوب و سریع تصمیم گیری کنید.

قیمت سردخانه و یا برآورد هزینه ساخت یک سردخانه فرآیندی است که نیاز به مشاوره و بحث کارشناسی دارد. از همه مهمتر تجربه عملیاتی در این زمینه بسیار با اهمیت می باشد. پس طبیعی است که فقط یک مشاور و کارشناس متخصص می تواند خیلی خوب شما را راهنمایی کند.

شرکت آریان سرد زنجان با انجام مشاوره در زمینه های مختلف از طراحی تا اجرا و بهره برداری، آینده این سرمایه گذاری و صنعت را برای شما روشن می کند تا شما نیز با دیدی کاملا باز به سمت سرمایه گذاری در این صنعت وارد شوید.

بحث اصلی این سرمایه گذاری میزان مبلغ این سرمایه گذاری است که به عامل های بسیاری بستگی دارد و این عوامل وابسته به تجهیزاتی است که شما انتخاب می کنید. مثلا حجم بارگیری شما (که بستگی به متراژ و تعداد سالن های سردخانه دارد)، نوع و توان اواپراتورها، کمپرسورها، کندانسورها، ضخامت و نوع عایق ساندویچ پنل، توان تابلوبرق و حتی شیرآلات و اتصالات از مواردی هستند که این مبلغ را بالا برده یا کاهش می دهند.

در بحث انتخاب تجهیزات و تاسیسات به شما اطمینان می دهیم به دلیل وجود محاسبات دقیق که توسط تیم مهندسی مجرب با نرم افزار های به روز انجام می شود هیچگونه هزینه اضافه ای به شما تحمیل نخواهد شد.

 

 

 

مشاوره رایگان
همین حالا پیام دهید
برای مشاوره رایگان به کارشناسان ما پیام دهید.