نظارت بر اجرای سردخانه

 

هر فرآیندی برای به سرانجام رسیدن نیاز به نظارت و پیگیری مستمر دارد. فرآیند ساخت سردخانه نیز از این قاعده مستثنی نیست. نظارت بر اجرای سردخانه از اهمیت بالایی برخوردار است. این نظارت طی مراحلی انجام می‌پذیرد. این مراحل عبارتند از:

  1. انتخاب مدیر پروژه متعهد به کار و متخصص در آن حوزه
  2. برنامه‌ریزی برای مراحل انجام پروژه بصورت روز شمار
  3. بازرسی و کنترل کردن پروژه بدون زمان‌بندی و هماهنگی
  4. گزارش‌گیری مرتب و منظم از پیشرفت کار
  5. بازخورد داشتن در مقاطع زمانی از مشتری و رسیدگی به پیشنهادات و اعتراضات مشتری

انتخاب مدیر پروژه

برای انتخاب مدیر پروژه به منظور مدیریت یک پروژه ساخت سردخانه، باید فرد مورد نظر از نظر بدنی و ذهنی سالم باشد؛ یعنی باید توانایی این را داشته باشد که در تمامی مراحل اجرای سردخانه حضور مستمر داشته باشد.

مدیر پروژه باید انسانی متعهد باشد، به این معنا که نسبت به مسئولیت خود پایبند بوده و از تمام توان خود برای پیشرفت و سرعت گیری پروژه استفاده کند.  همچنین طبق جدول برنامه‌ریزی پیش برود و پروژه را اصولی به اتمام برساند.

مدیر پروژه باید توانایی مدیریت زیر دستان خودش را داشته باشد و بتواند به نحو احسن کارگران را سرپرستی نماید.

برنامه‌ریزی و تعیین روزشمار

برای جلب توجه و رضایت مشتری، باید برنامه طبق نقشه پیش رفته و در روز تعیین شده در قرارداد و یا کمی زودتر به مشتری تحویل داده شود. همچنین در برنامه‌ریزی، باید مرحله به مرحله پروژه ذکر شده باشد.

تعیین روزشمار برای پروژه این مزیت را دارد که باعث ایجاد انگیزه در مدیر پروژه و کارگران می‌شود تا بتوانند قبل از موعد مشخص شده کار را به اتمام برسانند و موجب رضایت مشتری شوند.این کار باعث جذب مشتری شده و اعتبار شرکت را بالا می‌برد.

همچنین تعیین روز شمار توسط مدیر پروژه به برندینگ شرکت تاثیر مثبتی می‌گذارد و می‌تواند به عنوان یک مزیت رقابتی در بین شرکت‌ها و رقبای دیگر مطرح گردد.

کنترل و بازرسی زمان‌بندی

برای اینکه مطمئن شوید پروژه طبق برنامه‌ریزی جلو می‌رود، نیازمند یک فرد با تجربه و متخصص هستید. این شخص باید به صورت دوره ای جدول برنامه‌ریزی را کنترل کند و ترجیحاً این کنترل کردن بدون هماهنگی باشد.

شرکت آریان سرد با چند سال تجربه در بخش راه اندازی سردخانه و با مدیریت حرفه‌ای و دقیق، می‌تواند توجه شما را نسبت به راه‌اندازی سردخانه و همچنین نظارت هفته‌ای بر پروژه ساخت سردخانه شما جلب کند.

شرکت آریان سرد امسال بالغ بر ۲۰ پروژه احداث سردخانه را در دست گرفته است. شرکت آریان سرد آماده همکاری در زمینه راه‌اندازی سردخانه با شماست.

یکی دیگر از مراحل نظارت بر سردخانه گزارش گیری مرتب و روزانه از پیشرفت کار است. به بیان دیگر، گزارشی که مدیر پروژه از روند ساخت سردخانه می‌گیرد، در سیستم مدیریت سردخانه ثبت می‌شود.

همچنین در حین مدیریت بر ساخت سردخانه، مدیر پروژه موظف است با گرفتن تصویر یا ویدئو از شروع تا پایان کار، گزارش دقیقی از روند ساخت سردخانه را در اختیار شرکت قرار دهد که آریان سرد نیز در این بخش سابقه خوبی را از خود به جای گذاشته است.

بازخورد گرفتن از مشتری در حین اجرای پروژه

مورد بعدی که در بحث مدیریت پروژه  لازم به ذکر است این است که، در حین اجرای پروژه میزان رضایت مشتری حائز اهمیت است. در این مورد حتما لازم است از مشتری بپرسید که از روند پروژه راضی است یا خیر. اگر مشتری از روند کار راضی نبود به دنبال برطرف کردن مشکل پروژه شوید.

شرکت آریان سرد طبق آمار سایت آن و اجرای بیش از ۲۰ پروژه تا به این روز توانسته تمام مشتریان خود را راضی نگه دارد و تعداد مشتریان خود را روزانه افزایش دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *